Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir Belediyesi İlk Kez Canlı İhale Yayını Gerçekleştirdi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şeffaf,

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla öne çıkmaya devam ediyor. Başkan Fırat Görgel liderliğinde alınan karar doğrultusunda, Büyükşehir Belediyesi tarihinde bir ilki gerçekleştirerek canlı ihale yayınına başladı.

Büyükşehir Belediyesi İhale Salonu’nda düzenlenen “Muhtelif Mezarlıkların Etrafının Beton Direkli Kafes Tel Yaptırılması” ihalesi, Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı. Vatandaşlar, yaklaşık bir buçuk saat boyunca ihaleyi canlı olarak takip etme imkanı buldu.

Başkan Fırat Görgel, yapılan açıklamada, “Şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı doğrultusunda aldığımız kararın ardından ilk ihalemizi Büyükşehir Belediyemizin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladık. İnşallah önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğimiz meclis toplantımız da yine canlı olarak yayınlanacak. Hemşehrilerimiz, ihale ve meclisimizi canlı yayından takip etme fırsatı bulacak. Böylece Büyükşehir Belediyemiz ve vatandaşlarımız arasındaki iletişim ve entegrasyonun daha da kuvvetli olacağını ümit ediyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden yapılan canlı yayına dair detaylara erişmek mümkün.