Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir Belediyesi, Göksun – Elbistan Bağlantı Yolunu Bakıma Aldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Göksun

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Göksun ve Elbistan’ın kırsal mahallelerinin ulaşımında yoğun olarak kullanılan Çardak – Kamışcık – Tombak Grup Yolu’nu bakıma aldı.

Kahramanmaraş’ın ulaşım altyapısını güçlendirmek ve vatandaşlara daha rahat bir ulaşım imkanı sunmak için çalışmalarını sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, deforme olduğu için ulaşımda aksamalara neden olan ve kısmi çökmelerin meydana geldiği Çardak – Kamışcık – Tombak Grup Yolu’na müdahale etti. Göksun ve Elbistan’ın birçok kırsal mahallesinin ulaşımda aktif olarak kullandığı grup yolunda deforme olan kısımlar sıcak asfaltla tamir ediliyor.

Fen İşleri ve Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, grup yolundaki deforme olan kısımlar tamir edilerek yerleşim yerlerinin ulaşımı iyileştiriliyor. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, daha ulaşılabilir yerleşim yerleri için yol bakım, onarım ve yenileme uygulamalarının kesintisiz olarak devam ettiğini belirtti.

Böylelikle, Kahramanmaraş’ın kırsal alanlarında yaşayan vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlamak adına yapılan bu çalışmaların önemine vurgu yapıldı.