Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Biz, halkın içinde halkın sesine kulak verecek ve sıkıntılarına çözüm bulacak bir belediye olacağız

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, dezavantajlı gruplara destek olacaklarını ve özellikle yetim, dul ve emekli vatandaşlara sahip çıkacak bir belediye oluşturacaklarını belirtti. Aydoğar, toplumun her kesimine verdiği mesajlarla büyük ilgi gördüklerini ve halkın içinde olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Aydoğar, yaptığı açıklamada, “Hemşehrilerimiz, yetimlere, dul ve emeklilere sahip çıkan bir belediye görecekler. Bizim gördüklerimizi sırça köşklerde oturan, halkına tepeden bakan, sorunları sosyal medyadan öğrenen siyasetçiler ve idareciler göremez. Biz, halkın içinde halkın sesine kulak verecek ve sıkıntılarına çözüm bulacak bir belediye olacağız” dedi.

Aydoğar, “Yetimlerin ve emeklilerin durumunu anlamak için onların yaşadığı köylerde ve mahallelerde olmak gerektiğini” belirterek, “Biz, halkımızla birlikteyiz. Onların sorunlarını biliyor ve çözmek için buradayız. Gece gündüz demeden çalışacağız ve daha iyisini yapmak için çaba göstereceğiz. Kahramanmaraş’ta yaşam mücadelesi veren yardıma muhtaç dul, yetim ve emeklilere sahip çıkacak, onların manevi ve maddi ihtiyaçlarını karşılayacağız. Ekonomik zorluklarla boğuşan vatandaşlarımızın da yanında olacağız. Kahramanmaraş, 31 Mart’tan sonra yeni bir başlangıcın, umudun ve değişimin kapısını aralayacaktır” şeklinde konuştu.

Aydoğar, Yeniden Refah belediyeciliği anlayışıyla Kahramanmaraş’ın daha yaşanabilir bir şehir olacağını ve her kesimin yüzünün güleceğini ifade etti.