Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN OLCAR, FUTBOLCULARI KABUL ETTİ

Kadirli Belediye Başkanı Mustafa

Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, U-17 Osmaniye İl birincisi olan 7 Mart Kadirli Demir Spor ve Türkiye Kadınlar Ligi 2’ncisi Kadirli Savrun Spor Kadın Futbol takımı futbolcularını kabul etti.

Her iki takım sporcuları ve teknik heyet ile sohbet eden Başkan Olcar, “Saygıdeğer yöneticilerimize, değerli teknik heyetimize ve siz değerli futbolcu kardeşlerime ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ediyorum. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Azim ve gayretin sonucu başarı olur. Geleceğimizin futbolcusu olacak sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kadirli Belediyesi olarak bizde sporcularımıza imkanlar ölçüsünde destek olacağız.” dedi.

Kadirli 7 Mart Kadirli Demir Spor Kulübü ve Kadirli Savrun Spor Kulübü idarecileriyle teknik heyeti ise spora ve sporculara verdiği destekten dolayı Başkan Olcar’a teşekkür ettiler.

Ziyaret sonunda adının yazıldığı forma hediyesinden dolayı her iki takım yönetici, teknik heyeti ve futbolcularına teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, hatıra fotoğrafı çektirdi