Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Fırat Görgel, depremde ailesini kaybeden vatandaşları ziyaret etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, 6 Şubat depremlerinde yaşamlarını yitiren vatandaşların ailelerini evlerinde ziyaret ederek baş sağlığı dileklerini iletti. Başkan Görgel, acılarını paylaştığı ailelerle bir araya gelerek çocuklarla da yakından ilgilendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Görev süresi boyunca şehrin farklı bölgelerinde vatandaşlarla düzenli olarak bir araya gelen Başkan Görgel, bugün de depremzedelerin hanelerine konuk oldu. Ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Görgel, “Bugün, 6 Şubat depremlerinde sevdiklerini kaybeden kardeşlerimizin yanında olmak istedik. Onların acılarını paylaşmak, baş sağlığı dileklerimizi iletmek bizim için önemliydi. Ancak biliyoruz ki, depremlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısı hala taze, yüreklerimiz hala buruk. Bu vesileyle, Allah’tan rahmet diliyoruz ve yakınlarına sabır temennisinde bulunuyoruz. Rabbim, kaybettiğimiz canları rahmetiyle muamele eylesin” şeklinde konuştu.

Başkan Görgel’in duyarlı ziyaretleri, şehir sakinlerinin yaralarını sarmaya yönelik önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.