Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alpedo dondurma, yangın bölgesine 3 bin kişilik dondurma gönderdi

KAHRAMANMARAŞ’IN DONDURMA FİRMASI ALPEDO, ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİNDEKİ ORMAN YANGINLARINDA GÖREVLİ PERSONEL VE VATANDAŞLARA DONDURMA İKRAMINDA BULUNDU

KAHRAMANMARAŞ’IN DONDURMA FİRMASI ALPEDO,

Kahramanmaraş’ın dondurma firması Alpedo, Antalya’nın Kemer ilçesindeki orman yangınlarında görevli personel ve vatandaşlar için 3 bin kişilik dondurma gönderdi.

Orman yangınlarının ardından harekete geçen Alpedo Dondurma, araçlarıyla yangın bölgelerine hareket etti. Kavurucu hava sıcaklığının yanı sıra orman yangınlarıyla mücadele eden personel ve vatandaşları serinletmek isteyen Alpedo, 3 bin kişilik dondurmayı Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki’ye teslim etti.

Alpedo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Ülkemizin birçok noktasında çıkan orman yangınları herkesi üzdüğü gibi bizleri de üzüyor. Biz Kahramanmaraş dondurmasını bir nebze de olsun serinletsin diye, orman yangınlarla mücadele eden görevlilere ve vatandaşlara ikram ettik. İlk etapta 3 bin kişilik dondurma ikramında bulunduk. Bunun devamı gelecek. İnşallah kısa sürede orman yangınları biter. Allah ülkemizi ve şehrimizi doğal afetlerden korusun herkese geçmiş olsun” dedi.