Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Algı operasyonlarına asla izin vermeyeceğiz

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Pekeren, Ordu ilinde yapılan bir anket sonucunun Kahramanmaraş’a uyarlanarak yayınlanmasına sert tepki gösterdi. Pekeren, bu tür algı operasyonlarına karşı halkı uyardı ve gerçekleri sandıkta göstereceklerini belirtti.

ADA Araştırma tarafından yapıldığı belirtilen anket sonuçlarına göre, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti adayı Fırat Görgel’in yüzde 50,4, Yeniden Refah Partisi adayı Muhammed Aydoğar’ın ise yüzde 23,2 oy alacağı öngörülmüştü. Ancak yapılan incelemeler sonucunda bu anketin aslında Ordu’da yapıldığı ve sonuçlarının Kahramanmaraş’a uyarlanarak sunulduğu ortaya çıktı.

Pekeren, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu tarz algı operasyonlarına asla izin vermeyeceğiz. Halkımız bu tür oyunlara gelmeyecektir. Yeniden Refah Partisi olarak Kahramanmaraş’ta birçok ankette önde olduğumuzu biliyoruz. Bu tür algı operasyonları, partimize olan inancı ve halkımızın değişime olan inancını kırmaya yöneliktir” dedi.

Pekeren, halkı bu tür manipülasyonlara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı ve “Bu kez Yeniden Refah” diyerek gerçekleri sandıkta göstereceklerini vurguladı.