Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ALGAN, DEĞİŞİM VE YENİLİK VURGUSUYLA DİKKATİNİ ÇEKTİ

Düziçi’nde gerçekleştirilen büyük miting,

Düziçi’nde gerçekleştirilen büyük miting, Yıldırım ve Bucak ailelerinin de aralarında bulunduğu önemli destekçilerle dikkat çekti. CHP Düziçi Belediye Başkan Adayı Süleyman Algan, seçim koordinasyon merkezinde gerçekleştirdiği konuşmasında, yerel yönetimde şeffaflık, adalet ve hizmet odaklı bir yönetim anlayışını benimseyeceğinin altını çizdi. Algan, değişim ve yenilik vurgusuyla dikkatleri üzerine çekti.

Konuşmasının başında, Nazım Koç ile girilen ön seçim sürecinden ve sonrasında devam eden uyumlu çalışmalarından bahseden Algan, siyasetteki birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Bu süreçte edinilen destek ve güvenin kendilerini daha da güçlendirdiğini belirtti.

Düziçi’nde yaşayan vatandaşların sosyal ve ekonomik durumlarını iyileştirmeye yönelik projelerinden bahseden Algan, şeffaf bir yönetim anlayışı ile haksızlık, yolsuzluk ve rant sağlama gibi sorunlara izin vermeyeceklerini ifade etti. Belediye bütçesinin doğru kullanımının altını çizen Algan, belediyeye gelen her kuruşun halkın hakkı olduğunun bilincinde olduklarını dile getirdi.

Algan’ın konuşmasında özellikle kadınlara yönelik projeler ve halk eğitim merkezleriyle iş birliği yaparak üretilen ürünlerin pazarlanması gibi konular dikkat çekti. Bu projelerle hem yerel ekonomiye katkı sağlamayı hem de kadınların sosyal hayatta daha etkin roller üstlenmelerini hedeflediklerini anlattı.

Yerel yönetimlerde şeffaflığın önemine değinen Algan, kişisel ve parti içi mali durumlarını açıklıkla paylaştıklarını, bu konuda rakiplerine de çağrıda bulunduğunu belirtti. Algan ayrıca, belediyenin 7/24 hizmet anlayışıyla yönetileceğini, vatandaşların sorunlarına anında müdahale edileceğini vurguladı.

Sosyal hizmet projelerine de değinen Algan, aşevleri, çorba dağıtım noktaları ve yatalak hastalar için özel hizmet araçlarının hayata geçirileceğini söyledi. Bu tür projelerin, belediye bütçesi içinde yer alan, yapılabilir ve halka dokunan hizmetler olduğunu ifade etti.