Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alanya Üniversitesi’nde 15 Temmuz fotoğraf sergisi

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ, ANMA ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE, ALANYA ÜNİVERSİTESİ’NDE 15 TEMMUZ FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, anma etkinlikleri çerçevesinde, Alanya Üniversitesi’nde 15 Temmuz fotoğraf sergisi açıldı.

Alanya Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi İletişim ve Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Burçin Ünal tarafından hazırlanan 15 Temmuz Fotoğraf Sergisinin açılış törenine; Alanya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Birol Saygı, Üniversite Genel Sekreteri Dr. Murat Süslü, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çerçevesinde düzenlenen anma etkinliğinde konuşan Rektör Yardımcısı ve Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Birol Saygı, “Bizleri her zaman birbirimize kenetleyen en büyük bağ, zor zamanlardaki inanç ve birlikteliğimiz olmuştur. Tarih boyunca şüphesiz birçok art niyetli girişim, birçok karanlık düşünce; devletine ve milletine olan sevgisine sadık bireyler tarafından defedilmiş, edilmeye de devam edecektir. Dolayısıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde, bu bağımızın daha da kuvvetlenerek artmasını gönülden temenni ediyorum”dedi.