Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Açık Bankacılık Platformu Netekstre, Finansal Verimliliği Artırıyor

Netekstre’nin açık bankacılık platformu

Netekstre’nin açık bankacılık platformu 2024 yılı ilk çeyreğinde etkileyici sonuçlar elde etti. Finansal takip ve muhasebe operasyonlarında 380 bin saatlik kaynak tasarrufu sağlandı ve 7 milyonu aşkın hesap hareketi raporlandı. Platform, farklı banka hesaplarını tek ekrandan yönetme olanağı sunuyor. Aynı dönemde 7 milyonu aşkın işlem sınıflandırılarak raporlandı ve firmanın kullanımı yüzde 21 arttı. 26 ERP sistemi desteklendi ve müşterilere sağlanan fayda artırıldı.

Raporlama sistemi Posrapor’da 2024’te 3 milyon kart hareketi işlendi. Bu, bir önceki yıla göre yüzde 11’lik bir artışı temsil ediyor. Posrapor, detaylı raporlar sunarak komisyon değişimini ve vade tarihlerini takip ediyor. E-DBS sistemi ise 2024 ilk çeyreğinde tahsile gönderilen fatura tutarını yüzde 131 artırarak 3 milyar TL’ye ulaştı. E-DBS’nin kullanımı yüzde 35 oranında arttı ve firmalara finansal fayda sağladı.

Finrota’nın Toplu Ödeme Sistemi (TÖS) ise transfer hacmini 2 kat büyüterek dikkat çekti. TÖS, farklı para transferi işlemleri yaparken ERP programları ile de entegre bir çalışma sağlıyor. Firmanın genel müdürü İlknur Uzunoğlu, 2023’ü büyüyerek kapattıklarını ve 2024’ün ilk çeyreğinde elde ettikleri sonuçlardan memnun olduklarını belirtti. Şirket, müşteri memnuniyeti ve teknolojik yeniliklere odaklanarak ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmeyi planlıyor.